ul. Głowackiego 17A, Dębica
(parter budynku Endorfina obok Lidl)
pon-czw: 09:00 - 20:00
pt: 08:00 - 16:00

Team ODONTIC ®

Nasz zespół to znani Państwu, utalentowani i zaangażowani lekarze, pasjonaci, kochający swój zawód z wzajemnością!

Lekarze

Lek. stom. ŁUKASZ ZAJĄC

Lek. stom. ŁUKASZ ZAJĄC sprawca całego zamieszania.
Założyciel i właściciel ODONTIC®. Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz periodontologii. Leczy z prawdziwym zaangażowaniem, empatią i ogromną precyzją. Priorytetem w jego działaniu jest dobro i komfort Pacjentów. Nie uznaje półśrodków. Buduje zespół najlepszych specjalistów. Dba o każdy szczegół, by nasza klinika oferowała wysoki standard usług oraz wyróżniała się estetyką i profesjonalną obsługą.
Uśmiechnięty lekarz, szef i przede wszystkim człowiek.

Lek. stom. Sylwia Sieracka - Klisiewicz
Lek. stom. Sylwia Sieracka - Klisiewicz to perfekcyjna kreatorka uśmiechów w naszej drużynie. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stomatologia, zwłaszcza estetyczna i mikroskopowa to jej prawdziwa pasja, którą nieustannie rozwija. Nic jej nie umknie, zaangażowana, skuteczna, z ogromnym wyczuciem kształtu i koloru.
Doktor Sylwia jest osobą niezwykle precyzyjną i oddaną w pełni swojej pracy, co przekłada się na duże zaufanie ze strony Pacjentów.
Lek. stom. Marzena Korabiowska
Lek. stom. Marzena Korabiowska precyzyjne odtworzyła już nie jeden uśmiech. Ukończyła studia medyczne w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuje się w protetyce oraz stomatologii estetycznej.
Doktor Marzena jest osobą godną zaufania, wzbudzającą sympatię z ogromną siłą spokoju. Do każdego Pacjenta ma indywidualne podejście oraz dokłada wszelkich starań, by sprostać jego oczekiwaniom.
Lek. stom. Anna Haberko
Lek. stom. Anna Haberko, żadna wada zgryzu jej nie straszna. Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ortodoncja to jej specjalizacja i prawdziwa pasja. Aktywnie rozwija swą wiedzę i umiejętności, biorąc udział zarówno w polskich jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Podczas pierwszej wizyty diagnozuje problem oraz opracowuje plan leczenia ortodontycznego, stosując uznane na świecie standardy oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Posiada świetne podejście do dzieci, dzięki czemu wizyty zawsze odbywają się w doskonałej atmosferze.
Lek. stom. Aleksandra Furman
Lek. stom. Aleksandra Furman, wg naszych małych Pacjentów ma super moc. Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz stomatologii dziecięcej.
Ceni sobie dobry kontakt z Pacjentem i miłą atmosferę w gabinecie. Lubi pracę z dziećmi i dba o to, by chętnie i z uśmiechem wracały na fotel, a wizyta była dla nich przyjemnością.
Lek. Stom. Wiktor Szybist
Lek. Stom. Wiktor Szybist, nasz człowiek od operacji specjalnych. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doktor Szybist specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej.
Podczas wizyt Pacjenci mogą liczyć na jego wsparcie oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i dogłębne omówienie zaistniałego problemu.
Lek. stom. Piotr Haberko
Lek. stom. Piotr Haberko, nasz ekspert z dziedziny współczesnego leczenia implantologicznego. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.
W naszej klinice wykonuje zabiegi z zakresu implantologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz najwyższej klasy sprzęt i materiały.
Lek. stom. Magdalena Janicka

Lek. Dent. Magdalena Janicka, absolwentka Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy. Wykazuje szczególne zainteresowanie stomatologia zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Starannie dba o komfort i satysfakcję pacjentów. 

Lek. stom. Joanna Marczyńska
lek. stom. Joanna Marczyńska, mówi się o niej: super lekarz. Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Krakowie.
Ma bardzo holistyczne podejście do stomatologii poparte ogromnym doświadczeniem. W naszych gabinetach zajmuje się ortodoncją.
Kobieta innowacyjna, dla której ważny jest rozwój. Motywuje i zaraża innych pasją oraz energią do pracy.
Lek. stom. Beata Gomółka
Lek.stom. Beata Gomółka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Subtelna „maszyna" do usuwania zębów.
Obecnie na ostatnim roku szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej, która jest zawodowo jej największą pasją. Cechuje ją staranność, dokładność oraz empatia. Do każdego Pacjenta podchodzi w indywidualny sposób, zapewniając maksymalny komfort podczas zabiegu.
 
Lek. med. Elżbieta Kalita

Lek. med. Elżbieta Kalita, absolwentka Państwowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej. Aktualnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, zjazdach i sympozjach w Polsce oraz zagranicą.

Lek. med. Michael Celarek

Lek. med. Michael Celarek, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych dla lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej. Nieustannie uzupełnia swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kursach i konferencjach. Prywatnie miłośnik szeroko pojętego sportu, a w szczególności koszykówki.

Manager

Ewelina Kucharska

Asystentki

Edyta Mydlarz
Joanna Golec
Kinga Siwiec
Patrycja Przywara - Kosiba
Agnieszka Uryjasz

Rejestracja

Aneta Zając
Karolina Warchoł

No to pięknie!

WSPIERAMY NATURALNE PIĘKNO!

MEDYCYNA ESTETYCZNA w gabinetach ODONTIC!
Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, spełniających wysokie standardy opieki zabiegowej.

Wyspecjalizowana kadra medyczna:
lek. med. Aleksandra Szybist
lek. med. Karina Łabędowicz-Więcek
gwarantuje najlepszą jakość preparatów, indywidualne podejście do pacjenta, dyskrecję oraz bezpieczeństwo.

Zobacz wiecej

Kontakt

Mapa

Adres

ul. Głowackiego 17A
39-200 Dębica
(parter budynku Endorfina obok Lidl)

+48 500 828 228
rejestracja@odontic.pl
www.odontic.pl